کانوایر هوایی و قیمت آن

کانوایر هوایی به شکل کلی، نقاله ای می باشد که از یک سیستم تک ریلی هوایی درست شده است. همین طور شامل قرقره ها و رشته زنجیرهای مختلفی می باشد. نحوه کار این دستگاه به این صورت است که بار از قرقره آویزان شده و با حرکت زنجیر در محیط حمل می شود و تغییر مکان می دهد.

کانوایر هوایی و معرفی کاربردهای آن

کانوایر هوایی در خط رنگ پودری الکترواستاتیک

  • به منظور انجام عملیات هایی مثل رنگرزی، کوره پخت، روغن زدایی، شستشو و… از آن به صورت پیوسته استفاده می شود.
  • به منظور تغذیه خط مونتاژ
  • به منظور انتقال در مسافت های زیاد
  • اگر این دستگاه را در نزدیکی سقف نصب کنید، در استفاده از فضا صرفه جویی چشم گیری می شود.
  • اکثرا به منظور حمل و نقل داخلی بخش های واحدهای صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

کانوایرهای هوایی و ویژگی های آن

استفاده از دستگاه های کانوایر هوایی امکان استفاده از فضا خالی بالای سالن های تولید را به منظور حمل و نقل مواد و محصولات فراهم می کند.

به دلیل استفاده از مکانیزم های مختلف، کانوایرهای هوایی می توانند قطعات و محصولات گوناگونی را انتقال دهند.

کانوایر هوایی و موارد استفاده آن

از این دستگاه ها عموما در سالن های حمل بدنه و شاسی خودرو و به شکل کلی در صنعت خودرو سازی به صورت بسیار گسترده ای استفاده می شود.

گروه صنعتی تکنو تجهیز قابلیت طراحی و ساخت انواع کانوایرهای هوایی با قابلیت انتقال مواد و محصولات گوناگون با وزن ها مختلف را دارد. دستگاه های تولید شده توسط گروه صنعتی تکنو تجهیز سرعت های مختلفی را نیز ارائه می دهد.
به دلیل وجود پالت های گوناگون، دستگاه های کانوایر هوایی امکان استفاده در صنایع مختلف را دارند. گروه صنعتی تکنو تجهیز با توجه به شرایط تولید، امکان طراحی سیستم انتقال مواد هوایی را داشته و می تواند با توجه به نیاز صنایع این دستگاه ها را با بالاترین کیفیت و کارآیی تولید کند.

از دیگر انواع کانوایر می توان به کانوایرهای مونو ریل اشاره کرد که در واقع نوعی از کانوایر های هوایی است.
کانوایرهای مونو ریل یک سیستم انتقال مواد مبتنی بر حرکت خطی بر روی مسیر تک ردیفه است. از این نوع کانوایر در فضاهای با ارتفاع بالا و برای استفاده بهینه از محدودیت های تولیدی استفاده می شود.

کانوایر هوایی مونوریل در خط رنگ پودری

کانوایر هوایی مونوریل در خط رنگ پودری

نمایندگی فروش انواع کانوایر هوایی

کانوایر هوایی نقاله ای است كه از یك سیستم تك ریلی هوایی تشكیل شده و شامل یكسری قرقره و یك رشته زنجیر می باشد. این کانوایرها به این صورت کار می کند که بار از قرقره آویخته شده و با حركت زنجیر حمل می شود.

مزیت کانوایر هوایی

کانوایرهای هوایی امکان استفاده از فضای بالای سالن تولید صنایع مختلف را برای حمل و انتقال مواد و محصولات مختلف فراهم می کنند. کانوایر های هوایی به دلیل استفاده از مکانیزم های گوناگون امکان انتقال محصولا و قطعات مختلف در صنایع گوناگون را فراهم می کنند.

از کانوایرهای هوایی در سالن های حمل بدنه و شاسی خودرو و نیز صنایع خودرو سازی استفاده گسترده ایی می شود. تکنو تجهیز امکان تامین و تعمیر کانوایر های هوایی با قابلیت انتقال و حمل محصولات مختلف با وزن ها و سرعت های مختلف را فراهم می آورد.

محصولات تکنو تجهیز شامل انواع کوره های پخت رنگ پودری و کوره تفلون، دستگاه پاشش رنگ، سایکلون بازیافت رنگ و ... میباشد.

کانوایر هوایی طرح صلیبی

کانواير هوايی طرح صليبی

معرفی و مشخصات فنی کانواير هوايی طرح صليبی یکی دیگر از انواع کانوایرهای هوایی تامین شده در گروه تکنو تجهیز، کانوایر هوایی طرح صلیبی است. این کانوایر کاربردهای مخصوص به خود را دارد و در بخش های گوناگونی می توان ... ادامه مطلب
تماس با شرکت تکنو تجهیز
شروع چت
1
چت واتساپ
سلام وقت بخیر .
من از صفحه " کانوایر هوایی " پیام میفرستم.
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟